Přímé ukládání obrázků ze stránek není možné

profesní portréty / byznys portréty

Profesní portréty najdou využití při prezentaci členů pracovního kolektivu ať už na webu či v tištěné podobě, v životopisech, jako profilové fotografie na LinkedIn či facebooku, v PR článcích, výročních zprávách atd. Fotí se u mě v ateliéru nebo, například při focení celého vašeho pracovního týmu, postavíme ateliér u vás. Je na výběr z několika barev papírového pozadí (nejčastěji dává smysl šedá, bílá či černá). V případě focení mužů s neproblematickou pletí a vlasy jde zvládnout bez vizážistky. Při focení žen je ale dobrá vizážistka nutností, na tom je nesmysl šetřit.

Po těch letech a stovkách portrétů už si troufnu tvrdit, že vím, jak to udělat dobře. Vím, jak při focení instantně docílit pohodové atmosféry, jak projít skrz obranné mechanizmy “já se nerad fotím a vždycky vypadám blbě”, jak to nasvítit a vyretušovat tak, aby člověk prostě vypadal jako velkej sympaťák a fešák (platí samozřejmě pro obě pohlaví) ;)

Pokud jste jednotlivec, který si potřebuje pořídit svůj nový portrét, mrkněte pod odkaz poukazy / termíny - byznys portréty pro jednotlivce.